ماجرای پیرمرد قفل ساز و امام زمان ارواحنا فداه

جمعه 29 مرداد 1395 08:29نویسنده : سمیرا .

 
امام زمان، سلام امام غریبم، سلام امام مهربانم


  نقل است كه شخصی بسیار مشتاق دیدار حضرت ولیّ‌عصرارواحنافداه بود‌‌؛ امّا هر‌چه سعی و تقلاّ كرد‌، موفّق نشد.

 سرانجام درپی كند‌‌و‌كاو‌هایش به این نتیجه رسید كه اگر علم جفر را درحدّ كمال آن بیاموزد‌، با محاسبات جفری خواهد توانست مكان امام زمان ارواحنافداه را بیابد.

 او قریب به بیست سال برای فرا‌گیری فنون جفر تلاش کرد تا درنهایت به مرحله‌ای رسید كه توانست با محاسبات جفری تشخیص دهد حضرت مهدیارواحنافداه در فلان تاریخ‌، در فلان مكان خواهند بود و این مكان‌، دکّه‌ای در بازار است. در زمان معیّن‌، خود را به‌سرعت به آنجا رساند و دید كه این دکّه‌ی كوچك‌، متعلّق به یك پیرمرد قفل‌ساز است و دركنار این حجره‌، سیّدی نورانی و جلیل‌القدر برروی چهار‌پایه‌ای نشسته است.

 آن شخص با نگاه اوّل دریافت كه ایشان حضرت ولیّ‌عصرارواحنافداه هستند‌؛ امّا بسیار متعجّب شد كه چرا آن حضرت به این صورت در اینجا نشسته‌اند‌.

 قفل‌ساز مشغول کار خود بود و حضرت نشسته بودند و با او چاق سلامتی می‌کردند! خواست نزدیك برود و خود را در آغوش حضرت بیندازد؛ امّا امام با تصرّف ولایی خویش جلوی او را گرفتند و به او فهماندند كه جلوتر نیاید و از دور نظاره‌گر باشد.

 لحظاتی بعد‌، پیرزنی نزد قفل‌ساز آمد‌؛ در‌حالی‌كه قفل دست‌دومی برای فروش آورده بود. قفل‌ساز نگاهی به قفل کرد و گفت‌: آیا كلید این قفل را هم داری‌؟ پیرزن گفت‌: نه‌، كلیدش گم شده است. قفل‌ساز گفت‌: این را نُه دینار از تو می‌خرم؛ امّا اگر كلیدش را داشتی‌، ده دینار می‌ارزید. پیرزن با نهایت تعجّب پرسید: چطور ممكن است؟! من از ابتدای بازار‌، این قفل را به هركس نشان دادم‌، آن را بی‌ارزش خواند و حدّاكثر قیمتی كه بر آن نهاد، نیم‌دینار بود‌! سرانجام پیرزن با خوشحالی‌، نه دینار را گرفت و رفت. سپس امام زمان ارواحنافداه از دور به همین شخص اشاره فرمودند كه


◀️ لازم نیست برای دیدن ما بیست سال زحمت بكشید و علم جفر بیاموزید؛ اگر به اندازه‌ی همین پیرمرد قفل‌ساز‌، پاك و خالص و ساده باشید‌، ما خودمان هفته‌ای یك‌بار به سراغ شما می‌آییم و احوالتان را جویا می‌شویم.

 در محضر استاد مهدی طیب- جلسه ی 9 مهر 83

http://www.ahlevela.com
برچسب ها: ماجرای پیرمرد قفل ساز و امام زمان ارواحنافداه ، امام زمان ، مطالب قشنگ در مورد امام زمان ارواحنافداه ،
آخرین ویرایش: جمعه 29 مرداد 1395 08:35

 
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات